Nova informatička učionica u Područnoj školi

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 7. 4. 2021.

Osnovna škola Donja Dubrava nastoji poboljšati uvjete rada i boravka naših učenika u školi.  Ove školske godine, učenici Područne škole u Donjem Vidovcu dobili su još jednu manju učionicu. I to ne bilo kakvu – već informatičku. Prostor spremišta pored kotlovnice bilo je neophodno preurediti za potrebe nastave.
S dvorišne su strane zgrade škole postavljena dvoja nova  vrata – vrata kotlovnice i vrata nove informatičke učionice. U prostoru spremišta, koji se nalazio uz kotlovnicu, postavljen je novi laminat, uvedeno je grijanje, okrečeni su zidovi te je oformljena učionica koja će osuvremeniti poučavanje naših učenika.

Zahvaljujemo Općini Donji Vidovec i načelniku Općine gospodinu Josipu Matulinu na doniranim sredstvima za nabavu novih vrata, kao pomoć u uređenju novog prostora. Ukupan trošak izrade i montaže vrata iznosio je 12.942,50 kn, a Općina Donji Vidovec pomogla je s 5.000,00 kuna.
Učenici su s velikim veseljem dočekali rad na računalima u novoj informatičkoj učionici.