Glazbeni talent učenice Zare Horvat

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 30. 3. 2021.

Zara  Horvat, učenica 3.a razreda naše škole, premijerno će nastupiti sa svojom pjesmom na 9. festivalu Djeca pjevaju –Varaždin 2021.
Na prijedlog učitelja glazbene kulture, Roka Mikeca, učenica Zara Horvat iz Donje Dubrave, predložena je da uz pomoć i sufinanciranje Općine Donja Dubrava, snimi autorsku pjesmu.
Snimka 9. festivala Djeca pjevaju - Varaždin 2021. emitirat će se na Uskrsni ponedjeljak, 5. travnja 2021. godine u 20.00 sati u programu  VTV televizije.
Pozivamo vas da pogledate i da se i vi „štimate“ s našom mladom dobravskom pjevačkom nadom!