Obavijest roditeljima

Autor: Mihaela Martinčić, Suzana Karloci Kvakan, 11. 12. 2020.

PREDMETNA NASTAVA

Prema preporukama epidemiologa, Stožera civilne zaštite Međimurske županije i odlukom Učiteljskog vijeća, od ponedjeljka 14. prosinca 2020. godine, nastava će se za učenike od 5. do 8. razreda odvijati online (preko aplikacije Teams)  prema C modelu, do početka školskih praznika.

RAZREDNA NASTAVA

Razredna nastava U Donjoj Dubravi od ponedjeljka 14. prosinca 2020. godine polazi nastavu u jutarnjoj smjeni od 8 sati.
Područna škola Donji Vidovec radi po uobičajenom rasporedu.
Raspored razredne nastave je prilagođen jer će se vjeronauk, informatika, glazbeni i strani jezici održavati online u dogovoru s razrednicima i roditeljima.
Zimski praznici počinju 24. prosinca 2020., a učenici se u školu vraćaju 18. siječnja 2021. godine.