Najava akcije skupljanja starog papira u Područnoj školi Donji Vidovec

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 6. 10. 2020.

Osnovna škola Donja Dubrava u Područnoj školi Donji Vidovec, od petka 9. listopada 2020. godine  do ponedjeljka 12. listopada 2020. godine, organizira jesensku akciju skupljanja starog papira pod nazivom Papir nije smeće.

Pozivamo mještane Donjeg Vidovca da podrže ovu hvalevrijednu akciju te se zajedno s učenicima aktivno uključe u prikupljanje papira. Kontejner u koji se može ubaciti stari papir bit će u školskom dvorištu u Donjem Vidovcu.

Unaprijed zahvaljujemo svim mještanima, roditeljima i učenicima koji će se pridružiti ovoj akciji te na taj način očuvati bogatstvo prirode!