Obavijest - podjela svjedodžbi

Autor: Mirjana Ribić, Suzana Karloci Kvakan, 3. 7. 2020.

Dragi učenici!
Stigli smo do samoga kraja ove neuobičajene školske godine. Prije odlaska na zasluženi ljetni odmor, obavještavamo vas o rasporedu podjele svjedodžbi.
U ponedjeljak, 6. srpnja 2020. godine, s početkom u 9 sati upriličit će se svečana podjela svjedodžbi za učenike 8. razreda. Zbog mjera koje su i dalje na snazi, na svečanoj dodjeli mogu sudjelovati samo učenici.
U utorak, 7. srpnja 2020. godine svjedodžbe će se uručiti:
- učenicima od 1. do 4. razreda u matičnoj školi u 8 sati
- učenicima 5. i 6. razreda u matičnoj školi u 10 sati
- učenicima 7. razreda u matičnoj školi u 11 sati.
U Područnoj školi Donji Vidovec, za učenike 1. i 3. razreda podjela svjedodžbi će se održati u 8 sati, a za učenike 2. i 4. razreda u 9 sati.
Molimo sve učenike da sa sobom ponesu kemijsku olovku odnosno pribor za pisanje kako bi mogli potpisati primitak svjedodžbe u skladu s trenutnim epidemiološkim mjerama.
ravnateljica Mirjana Ribić