OBAVIJEST ZA SRIJEDU, 18.3.2020.- PREDMETNA NASTAVA

Autor: Mihaela Martinčić, 17. 3. 2020.

Dragi učenici od 5. do 8. razreda!

U nastavku vam donosimo raspored sati  do kraja ovog tjedna za svaki razred. Učenici osmih razreda imaju zajednički raspored.

Učenici se trebaju prijaviti u  svoj virtualni razred (poveznice u razrede stavili smo jučer u obavijesti) u vrijeme koje su dogovorili s razrednikom. Molimo vas, pratite upute razrednika i predmetnih učitelja.

Ukoliko dođe do teškoća u radu sustava molimo vas da pratite i dalje program za predmetnu nastavu na Sportskoj TV.

Sretno svima!