VAŽNE OBAVIJESTI

Autor: Mihaela Martinčić, 14. 3. 2020.

Poštovani roditelji, draga djeco,

zbog opasnosti od širenja CORONA virusa u svim osnovnim i srednjim školama RH prema uputama MZO i Vlade RH prekida se nastava na dva tjedna od ponedjeljka 16.3.

Zbog opasnosti od širenja bolesti molimo roditelje da ako je to ikako moguće ova dva tjedna ne šaljete svoju djecu u školu (nastava se neće održavati) a za učenike razredne nastave koja ipak dođu organizirat će se siguran nadzor od strane djelatnika.

Učenici predmete nastave koji nisu dobili tablete, a nemaju svoje računalo sa internetskom vezom neka po njih dođu u ponedjeljak u 10:00.

Nastava na   za učenike nižih razreda  počinje u ponedjeljak ujutro i to

1. razred od 8 do 10 sati

2. razred od 10 do 12,30 sati

3. razred od 13 do 16  sati

4. razred od 16 do 19 sati,

Učenici i roditelji od 1. - 4. razreda će sve obavijesti dobiti od svojih razrednika na grupama.

Učenici viših razreda  u ponedjeljak  nastavu prate na ​Sportskoj televiziji i to:

5. razred OŠ 8 –9.30 h ……………MAT, HRV, PRI, ENG, NJEM

6. razred OŠ 9.30. – 10.45 h…… POV, MAT, PRI, ENG, NJEM

7. razred OŠ 10.45 – 11.50 h…………. MAT, HRV, BIO, GEO

8. razred OŠ 11.50 – 12.45 h ……HRV, MAT, BIO, ENG, NJEM

Upute o korištenju virtualne učionice za učenike od 5. - 8. razreda bit će stavljena na web škole tijekom ponedjeljka.

O detaljima vezanim uz virtualne učionice, kao i načinu na koji će se provoditi nastava na daljinu svi roditelji bit će tijekom ponedjeljka obaviješteni od strane razrednika.

Zahvaljujemo na razumijevanju  i pozivamo vas da i dalje pratite obavijesti na ovoj stranici!