Prvo mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkoga jezika

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 12. 3. 2020.

Dana 19. veljače 2020. godine Osnovna škola Podturen bila je domaćin županijskog natjecanja iz njemačkoga jezika. Na natjecanju je sudjelovalo 35 učenika u tri kategorije. Našu školu predstavljala je Patricija Dodlek iz 8.a razreda s mentoricom Valentinom Jambrešić u kategoriji učenika koji njemački uče kao drugi strani jezik. Patricija je pokazala odlično znanje iz njemačkog jezika te postigla najbolji rezultat u svojoj kategoriji osvojivši prvo mjesto! Čestitamo!