Odlično 5.mjesto u raketnom modelarstvu

Autor: Mihaela Martinčić, 11. 4. 2012.

Državno natjecanje mladih tehničara održalo se u Primoštenu od 27.do 29.ožujka 2012.godine.
U kategoriji raketnog modelarstva pozvano je dvadesetak učenika iz cijele Hrvatske, a našu školu i županiju predstavljao je županijski prvak Saša Dominić, učenik 8.b razreda.

Organizatori državnog natjecanja mladih tehničara bili su Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa, Agencija za odgoj i obrazovanje, Hrvatska zajednica tehničke kulture i Hrvatski savez pedagoga tehničke kulture.

Čestitamo  Saši  na  osvojenom  odličnom  5. mjestu  na  državnom natjecanju. Za  natjecanje  ga  je  pripremala  učiteljica  tehničke  kulture Marina Ostrugnjaj.