Obavijest o natječaju za radno mjesto spremač/spremačica

Autor: Mihaela Martinčić, 16. 12. 2019.

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
OSNOVNA ŠKOLA DONJA DUBRAVA
Krbulja 21, 40328 Donja Dubrava
KLASA:112-01/19-02/16
URBROJ:2109-26-19-01-1
U  Donjoj Dubravi, 16. prosinca 2019. godine

Predmet: Obavijest o natječaju za radno mjesto spremač/spremačica

Izvješćujemo Vas da je prema natječaju za radno mjesto spremač/ spremačica objavljenom dana 26.11.2019. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Osnovne škole Donja Dubrava dana 12.12.2019. godine sklopljen ugovor o radu s Manuelom Lukša, koja udovoljava uvjetima natječaja i zakonskim uvjetima.

Ravnateljica:
                                                                                       Mirjana Ribić