Terenska nastava učenika 3. razreda u Zagreb

Autor: Tamara Žiga, Suzana Karloci Kvakan, 29. 10. 2019.

Učenici 3.a i 3.b razreda naše Škole 25. listopada posjetili su Zagreb. Krenuli smo autobusom u jutarnjim satima. U Kazalištu „Žar ptica“ odgledali smo predstavu „Dnevnik Pauline P.“ Razgledali smo autobusni i željeznički kolodvor i prošetali Trgom kralja Tomislava. U Tehničkom muzeju „Nikola Tesla“ oduševio nas je rudnik i postav prometnih sredstava nekad i danas. Nakon toga smo se kratko odmorili u McDonalds-u uz „hambiće“, a za kraj smo se družili uz igru na jezeru Bundek.