Mali podsjetnik

Autor: Mihaela Martinčić, 9. 9. 2019.

U utorak ćemo svi zajedno doći u 7:30 sati u školu u bijelim majicama i započeti  radni dan aktivnim vježbanjem u školskoj sportskoj dvorani. Sutra, 10 rujna obilježava se Hrvatski olimpijski dan.

Podsjećamo da nastava  za učenike od 1.do 8. razreda u matičnoj školi u Donjoj Dubravi počinje u 7:30. Za učenike iz Donjeg Vidovca organiziran je prijevoz autobusom i polazak je u 7:10 sati.

U PŠ Donji Vidovec također će se obilježiti Hrvatski olimpijski dan bijelim majicama i razgibavanjem u holu  područne škole.

Jutarnja smjena: 2. i 4. razred – nastava počinje u 8 sati

Poslijepodnevna smjena: 1. i 3. razred – nastava počinje od 13:15 sati