Potpisan ugovor o izvođenju radova na obnovi zgrade škole i školske dvorane

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 29. 8. 2019.

U srijedu, 28.  kolovoza 2019. godine u prostorima Osnovne škole Donja Dubrava potpisan je ugovor o izvođenju radova  energetske obnove zgrade škole i školske sportske dvorane. Ugovor o izvođenju radova vrijedan 6.358.717,56 kuna s PDV-om potpisali su ravnateljica škole Mirjana Ribić i direktor tvrtke BMD Stil d.o.o. Dražen Bedeković ispred zajednice ponuditelja uz prisustvo župana Međimurske županije Matije Posavca, načelnika Općine Donja Dubrava Marijana Varge, direktorice tvrtke Leota, Leonarde Tarandek i predsjednice Školskog odbora Mihaele Martinčić. Važno je spomenuti da se 60% iznosa sufinancira iz EU fondova, a ostatak pokriva Međimurska županija, dok je predviđeno trajanje radova 180 dana, a planirana ušteda u potrošnji toplinske energije čak  54%.
Osnovna škola Donja Dubrava dugom je tradicijom školstva i brojnim uspjesima prepoznata kao škola u koju se isplati ulagati i stvarati uvjete za bolji rad.