Naša Nina pobjednica Višebojca Lina

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 3. 6. 2019.

Ove subote održana je završnica Lino višebojca u dvorani Srednje škole Koprivnica u Koprivnici. Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 12 učenika i 12 učenica koji su branili boje svoje škole i natjecali se za ukupnog pobjednika 13. sezone Lino višebojca. Našu su školu predstavljali Lovro Orehovec, učenik 6. razreda i Nina Varga, učenica 7.b razreda.
Bilo je tu mnogo poznatih lica - kapetan PPD-a Zagreb i trofejni reprezentativac Zlatko Horvat, rukometašice Podravke Vegete Magdalena Ećimović i Korina Karlovčan, jedna od naših najboljih tenisačica Ana Konjuh, sjajni mladi košarkaš Cibone Roko Prkačin i najbolji hrvatski karataš i student FER-a Enes Garibović. Glazbeni dio natjecanja upotpunili su pjevač Dino Jelusić i glumica Tara Thaller, pobjednici ovogodišnjeg natjecanja „Zvijezde pjevaju“.
Učenica naše škole Nina Varga pobjednica je 13. sezone Lino višebojca, a primila je i posebnu nagradu kao natjecateljica s najviše osvojenih bodova u sezoni.
Preponosni smo na našu Ninu i želimo joj i dalje još mnogo sportskih uspjeha!