4. savjetnički posjet u našoj školi

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 22. 5. 2019.

Početkom tjedna u našoj je školi održan 4. savjetnički posjet u sklopu Eksperimentalnog programa kurikularne reforme „Škola za život“. Učitelji su kroz grupni rad sudjelovali u radionicama i aktivno rješavali izazove, isticali prednosti te predlagali moguća poboljšanja u sklopu reforme. Edukacijom su obuhvaćena područja vrednovanja, planiranja, administrativnog rasterećenja i podrške. Izrodile su se nove ideje i novi planovi za iduću školsku godinu, a tročlani mentorski tim bio je oduševljen angažmanom naših učitelja i prihvaćanjem promjena i novim idejama.
Eksperimentalni program u Osnovnoj školi Donja Dubrava provodit će se i u školskoj godini 2019./2020.