Mala slobodna knjižnica

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 27. 3. 2024.

Poštovani korisnici naše Male slobodne knjižnice!
Obavještavamo vas da je naša kućica na redovitom održavanju te da ćemo je ponovno postaviti 8. travnja 2024. godine i učiniti knjigice dostupne svim zainteresiranim čitačima dvadeset i četiri sata svih sedam dana u tjednu.
Naši čuvari Male slobodne knjižnice, učenici 3. a razreda, u svojoj su učionici samostalno posložili svoj mali kutak za čitanje kako ne bi propustili neku novu priču u vrijeme kad kućice nema.
Lijepo je znati da su prepoznali važnost knjige i čitanja i da ustraju na svom čitalačkom putovanju!