Svjetski dan voda obilježen prigodnim kvizom

Autor: Gašpar Mikulan, Suzana Karloci Kvakan, 20. 3. 2024.

U srijedu, 20. ožujka 2024. godine u našoj je školi održan kviz povodom obilježavanja Svjetskog dana voda i Svjetskog meteorološkog dana.  Za organizaciju i provedbu kviza pobrinula se Ana Lukša, učiteljica geografije zajedno s učenicima polaznicima meteorološke grupe. Vrsna voditeljica bila je Mateja Žinić, učenica 6.b razreda, a izvedbom prigodnih eko stihova program su obogatile Hana Lovrek i Mateja Horvat. U kvizu su sudjelovale ekipe učenika šestih i sedmih razreda, a vrijedne eko hostese bile su Monya i Dina.

Učenici škole sa velikim su zanimanjem pratili kviz u našem školskom holu, navijali za svoje favorite, a ujedno i mnogo novog naučili o vodi i potrebi njezinog očuvanja.