Zamijenili smo uloge na jedan dan

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 16. 2. 2024.

Današnji je dan u našoj školi bio sve samo ne običan. Učitelji i djelatnici škole zamijenili su na jedan dan svoje uloge sa znatiželjnim učenicima koji su htjeli iz prve ruke isprobati kako je to biti učitelj, ravnatelj, knjižničar, domar, kuharica, spremačica. Svi zaposleni učenici-djelatnici svoj su posao shvatili vrlo ozbiljno i odgovorno i u matičnoj i u područnoj školi. Po uzoru na učitelje ponašali su se lijepo i pristojno, ukazujući učenicima na eventualne propuste kao što je žvakanje na satu, nošenje poderanih hlača i nedonošenje potrebnog pribora za rad. Znatiželja i igrivost, veselje i smijeh vladali su hodnicima, a nastavni je dan prebrzo završio. Učenici su jako puno svega naučili, a učitelji su se opet nakratko prisjetili kako je to sjesti u školske klupe, jesti u školskoj blagovaoni i strepiti hoće li učitelj baš tebe danas pitati. Naši su fotografi pomno pratili sve zaposlenike te će uskoro posložiti bogatu galeriju fotografija koju ćemo objaviti na našoj stranici. A  do tada, svim učenicima želimo mirne i sretne praznike i vidimo se u školskim klupama u ponedjeljak, 26. veljače 2024. godine prema uobičajenom rasporedu.