POVRATAK U ŠKOLU – 7.9.2020. – RAZREDNA NASTAVA – DONJA DUBRAVA

Autor: Mihaela Martinčić, 3. 9. 2020.

DONJA DUBRAVA - RAZREDNA NASTAVA  (1. - 4. razred)

U ponedjeljak, 7.9.2020. započinje nastava u novoj školskoj godini.
Učenici od 1. do 4. razreda polaze nastavu u poslijepodnevnoj smjeni.
Smjena se neće rotirati.
Nastava počinje u 12 sati.

Učenici prvog razreda dolaze u pratnji samo jednog roditelja koji će s njima ući u školu i razred uz pratnju učiteljice.

Svi učenici i roditelji prvašića trebaju nositi zaštitne maske pri ulasku i kretanju po školi.

Prvog nastavnog dana učenici će imati tri nastavna sata.

Učenici sa sobom trebaju imati: zaštitnu masku koju nose  sve do ulaska u učionicu, školske torbe (za udžbenike), bilježnicu, informativku s podatkom o izmjerenoj temperaturi, pvc vrećicu (može one iz trgovina) u koju će učenik odložiti obuću, papuče za učionicu, pisaći pribor, papirnate maramice. Učenici mogu nositi bočicu s vodom i dezinficijens.

Školski satovi skraćuju se na 40 minuta kako bi ostalo dovoljno vremena za dezinfekciju prostora i opreme.

Raspored zvona – RAZREDNA NASTAVA (od 1. do 4.razreda)

Donja Dubrava
Poslijepodnevna  smjena
Sat
1.
    12,00 – 12,40
2.
    12,45 – 13,25
    13,40 – 14,20
4.
   14,35 – 15,15
5.
   15,20 – 16,00
6.
   16,05 - 16,45

Svi razredni odjeli  RAZREDNE NASTAVE imaju matičnu učionicu u prizemlju.

Za sve učenike razredne nastave organizirana je školska užina prema posebnom rasporedu sjedenja uz poštivanje epidemioloških mjera.