Sadnja živice

Autor: Mladen Žerjav, 16. 11. 2011.

Želeći svoj okoliš učiniti što ljepšim, učenici PŠ Donji Vidovec zasadili su živicu oko škole. Stara je živica bila dotrajala i osušena i kao takva se prethodno morala maknuti. Zajednička želja učenika je da sadnja uspije te se nadaju da će se zasađene sadnice dobro primiti. Nastavljajući dobru suradnju sa školom, ovoj akciji priključilo se i nekoliko roditelja. Završetak posla iskorišten je za prvi  dogovor roditelja i učitelja u vezi radionica izrade ukrasa koje  se u studenom održavaju u školi povodom Božićnog sajma. Galerija slika...

Izvor: Damir Dolenec