ASSITEJ u Čakovcu

Autor: Mihaela Martinčić, 20. 10. 2011.

Učenici razredne nastave idu već tradicionalno u listopadu  na kazališne predstave u Centar za kulturu u Čakovcu gdje se od 17. do 21. ovog mjeseca održava 14. Susret profesionalnih kazališta za djecu i mlade Hrvatskog centra ASSITEJ.

Učenici 1. razreda gledali su u utorak, 18. listopada predstavu  „Bambi“ Dječjeg kazališta Braka Mihaljevića iz Osijeka, a učenici 2. razreda predstavu Pinokio  Scene Gorica iz Velike Gorice.

U četvrtak, 20.10. učenici 4. razreda idu na predstavu „Družba Pere Kvržice“ Gradskog kazališta Žar ptica iz Zagreba, a  3. razredi će u petak, 21. 10. gledati predstavu Matilda Kazališne družine Pinklec iz Čakovca (u koprodukciji sa Dječjim kazalištem Dubrava iz Zagreba).