Valentinovo

Autor: Mihaela Martinčić, 14. 2. 2013.

Učenici osmih razreda  i ove su godine osmislili kako ćemo svi zajedno obilježiti Valentinovo. Ukrasili su školu srcima te su pripremili simpatično i zanimljivo „natjecanje“ u sportskoj dvorani (pogledajte pod opširnije). Ne brinite, nisu zaboravili na one koji su potajno zaljubljeni. Za njih je bio postavljen ljubavni sandučić u kojeg su zaljubljeni mogli ubaciti svoje poruke i čestitke. Ljubavna pošta dostavljena je učenicima, a reakcije primatelja… tajanstveni osmjesi, skriveni pogledi … ah, nećemo vam baš sve otkriti!