Prvi dan nastave u šk.god. 2011./2012.

Autor: Mladen Žerjav, 31. 8. 2011.

Nastava u školskoj godini 2011./2012., započinje 5. rujna 2011. i to:

- u PŠ Donji Vidovec Svetom misom u 8 sati (za učenike od 1. do 4. razreda iz Donjeg Vidovca)
- a u matičnoj školi Donja Dubrava Svetom misom u 9 sati (za učenike od 1. do 4. razreda iz Donje Dubrave i za sve učenike od 5. do 8. razreda).

Učenici nakon mise zajedno sa svojim razrednicima idu u školu. Razrednica 5.a razreda je učiteljica Renata Heric, a razrednik 5.b razreda je učitelj Mladen Žerjav. Za popis učenika kliknite na linkove popis_5a.pdf i popis_5b.pdf na kraju novosti.

Učenici 1. razreda dolaze u školu u pratnji roditelja.

Učenici dana 5. rujna trebaju sa sobom ponijeti školske papuče, olovku i bilježnicu.

Autobus za učenike iz Donjeg Vidovca nije organiziran.

ravnateljica OŠ Donja Dubrava
Mirjana Ribić