Dan obitelji i sporta

Autor: Mihaela Martinčić, 18. 5. 2012.

Dan obitelji i sporta obilježili smo u srijedu, 16. svibnja. Usprkos hladnom vremenu, bilo nam je zabavno i veselo. Ove smo godine druženje posvetili Stoljećima olimpizma povodom proslave Olimpijskog dana. Za sve prisutne upriličili smo predavanje i kviz znanja.
Kako smo proveli dan pogledajte pod opširnije i u foto-galeriji.

Plesna i ritmička skupina zagrijale su atmosferu svojim nastupom u športskoj dvorani i aerobikom za sve. Tko bi rekao da četiri minute mogu dugo trajati.

U razredima su se održavale vesele radionice. Dvorana je odzvanjala navijačkim poklicima jer se igrao graničar i odbojka.

Najhrabriji su se pokazali roditelji i učenici 1. razreda. Usprkos vjetru i hladnoći natjecali su se u skakanju u vrećama na školskom igralištu!  Na kraju smo se družili uz već tradicionalni grah i sok. I što još reći? Vidimo se dogodine!