Pozivnica

Autor: Mihaela Martinčić, 12. 11. 2018.

Od ove školske godine u našoj se školi provodi projekt posvećen Teti Lizi, legendi međimurske popevke, rođeni Dobrafčici osmišljen kao susret malih čuvara popevke dobravske Tete Lize pod nazivom Deca, moja deca. Projekt smo odlučili pokrenuti s ciljem očuvanja izuzetnog glazbenog nasljeđa koje nam je ostavila Teta Liza jer međimurska je pjesma dragocjeni biser koji je nužno sačuvati za buduće generacije. Ovaj susret završna je svečanost projekta koji se sastojao od likovnog, literarnog i glazbenog natječaja u kojem su sudjelovali učenici naše škole.

Podržite naše najmlađe u pjevanju tradicionalnih međimurskih pjesama u čast Teti Lizi.