VAŽNO - Popis udžbenika za iduću školsku godinu 2018./2019.

Autor: Mihaela Martinčić, 10. 7. 2018.

Poštovani roditelji!

U nastavku vam donosimo popis radnih udžbenika i radnih bilježnica koje trebate nabaviti za dijete za nadolazeću školsku godinu. Većinu udžbenika učenici su dobili zadnji dan nastave tako da trebate nabaviti samo radne udžbenike (namijenjeni jednogodišnjoj uporabi) i radne bilježnice.

PŠ Donji Vidovec - popis u nastavku isti je kao i za matičnu školu

Popis radnih udžbenika i radnih bilježnica koje trebate nabaviti  - kliknite na razred koji vam treba

1. razred - učenici će DOBITI tablet i potrebne udžbenike jer se uvodi eksperimentalni program "Škola za život"

2. razred