Školski plesni virtualni show

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 5. 4. 2018.

Učenice naše škole ove su se školske godine uključile u projekt Školski plesni virtualni show koji provodi Hrvatski školski sportski savez. Pozivamo Vas da posjetite sljedeće web stranice na kojima su dostupni videouratci plesnih točaka plesnih skupina učenica naše škole kao i facebook stranicu Hrvatski sportski školski savez i lajkate i komentirate objave video uradaka naših učenica. Objave možete lajkati od danas 5. travnja do ponedjeljka 9. travnja 2018. godine do 10 sati.
Iz naše su škole poslana dva videouratka, a uključile su se učenice Simona Švenda, Roberta Nestić, Mihaela Mlakar, Ana Sabočanec, Doris Hrašćanec, Lorena Karloci, Melisa Matulin i Rea Čižmešija.
Najljepše zahvaljujemo u ime naših učenica plesačica!
Lajkati možete na sljedećim stranicama: