Kulturno po Čakovcu

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 20. 11. 2017.

U srijedu 15. studenoga 2017. godine učenici 5. i 6. razreda naše škole sudjelovali su na terenskoj nastavi u gradu Čakovcu. Najprije su posjetili Muzej Međimurja u kojem su sudjelovali na zanimljivom predavanju i radionici izrađivanja obiteljskoga grba. Potom su posjetili Dječji odjel Knjižnice i čitaonice Nikola Zrinski na kojem  ih je ljubazna knjižničarka upoznala  s poslovanjem gradske knjižnice i uputila ih u pretraživanje kataloga. U Centru za kulturu pogledali su suvremenu i zanimljivu predstavu Superjunaci u izvedbi kazališne družine Pinklec.
Kući su stigli puni dojmova što od razgledavanja grada, novih spoznaja ili pouka prenesenih predstavom u kojoj dobro, usprkos svemu, uvijek na kraju pobjeđuje. Više fotografija pogledajte pod opširnije.