Obavijest učenicima o podjeli svjedodžbi

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 26. 6. 2017.

Podjela svjedodžbi za učenike osmih razreda održat će se u ponedjeljak
3. srpnja 2017. u 18 sati.
Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 7. razreda u OŠ Donja Dubrava i za učenike od 1. do 4. razreda u PŠ Donji Vidovec održat će se u srijedu 5. srpnja 2017. godine u 10 sati.
Mole se učenici od 3. do 8. razreda da sa sobom ponesu školske torbe kako bi mogli preuzeti udžbenike za školsku godinu 2017./2018. Učenici iz PŠ Donji Vidovec koji preuzimaju udžbenike za 5. razred iste će preuzeti u PŠ prilikom podjele svjedodžbi.
Učenici koji u novoj školskoj godini kreću u 1. i 2. razred svoje će udžbenike preuzeti prvog dana nastave.