Obavijest - povrat udžbenika

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 9. 6. 2017.

Svaki učenik dužan je vratiti sve udžbenike i pripadajuće cd-e u školu zadnji dan nastave u srijedu 14. lipnja 2017. godine.
Ukoliko učenik ne vrati sve zadužene udžbenike gubi pravo na besplatne udžbenike za školsku godinu 2017./2018.!!!
Udžbenik koji je namjerno oštećen odnosno udžbenik kojem nedostaju stranice, koji je ispisan kemijskom olovkom te udžbenik koji ima ostala oštećenja zbog kojih više ne može biti korišten, učenik mora nadoknaditi odnosno kupiti novi, jer u suprotnom gubi pravo na besplatne udžbenike za narednu školsku godinu.
Ukoliko škola (razrednik/komisija za utvrđivanje stanja udžbenika) utvrdi da je došlo do raspadanja udžbenika ne krivnjom učenika ili roditelja, već zbog kvalitete samog udžbenika, dijete neće izgubiti pravo na besplatne udžbenike za slijedeću školsku godinu.