Srebro za odbojkašice 5. i 6. razreda

Autor: Anica Benjak, Suzana Karloci Kvakan, 11. 4. 2017.

Odbojkaška ekipa učenica 5. i 6. razreda  izborila je i ove godine nastup na finalnom Županijskom natjecanju u odbojci na kojem svoje sposobnosti i znanje odmjeravaju 4 najbolje ekipe iz prednatjecanja. Na finalnom turniru, koji se igrao u Murskom Središću 5. travnja 2017. godine, uz našu ekipu sudjelovale su ekipe iz OŠ Mursko Središće, II. OŠ Čakovec i OŠ Vratišinec. Nakon ždrijeba formirana su 2 polufinalna para te je naša ekipa igrala protiv vršnjakinja iz OŠ Vratišinec i pobijedila s 2:0 u setovima (25:19,26:24). U drugom polufinalnom susretu ekipa OŠ Mursko Sredošće pobijedila je II. OŠ Čakovec, a u finalnom susretu naše su učenice poražene od ekipe OŠ Mursko Središće rezultatom 2:0 u setovima (25:15,25:14). Učenice su pokazale odličnu igru, borbenost, zajedništvo te veliku želju za pobjedom. Čestitke na osvojenoj medalji. Srebrnu medalju za našu školu osvojile su:  Noa Kuzmić, Ena Cenko, Dunja Miser, Nika Lukša, Melisa Matulin, Nina Nestić, Nina Varga, Helena Dolenčić, Brigita Blanka Martinković, Sonja Lovrinović, Lana Lukša i Marta Švogor.