Nogometaši izborili plasman na Županijsko finale

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 15. 3. 2017.

Osnovna škola Kotoriba 9. ožujka 2017. godine bila je domaćin Županijskog izlučnog natjecanja u futsalu za učenike 5. i 6. razreda. Sudjelovalo je 5 ekipa (OŠ Kotoriba, OŠ Sveta Marija, OŠ Goričan, OŠ Hodošan te OŠ Donja Dubrava), a nakon ždrijeba formirane su 2 skupine.U skupini «A» igrale su ekipe Goričana, Kotoribe i Hodošana, a u skipini «B» naša je ekipa odmjerila snage s ekipom iz OŠ Sveta Marija te se nakon pobjede od 4:1 plasirala u finale ovog dijela natjecanja s ekipom iz OŠ Hodošan. U finalnoj utakmici naši su učenici odigrali izuzetno borbeno i disciplinirano, a osobito je do izražaja došla brzina i snaga naših igrača što je rezultiralo pobjedom od 11:1.
Ekipu našeg Školskog sportskog društva „Drava“ na natjecanju predstavljali su Ivan Vidović, Nino Mirić, Franjo Orehovec, Niko Štefić, Ivan Miser, Stjepan Miser, Vid Krušelj, Fran Miser, Lovro Žinić i Silvestar Punčikar.
Čestitke učenicima na izvrsnoj igri i plasmanu na finalni turnir!