Bronca za odbojkašice

Autor: Anica Benjak, Suzana Karloci Kvakan, 24. 2. 2017.

OŠ Belica bila je 22. veljače 2017. godine domaćin finalnog Županijskomg natjecanja u odbojci na kojem je svoje sposobnosti i znanje odmjerilo 6  ekipa: OŠ Belica, OŠ Pribislavec, OŠ Kotoriba, II. OŠ Čakovec, OŠ Mursko Središće te OŠ Donja Dubrava. Nakon ždrijeba formirane su 2 skupine, a naše učenice igrale su protiv OŠ Kotoriba i OŠ Pribislavec. Utakmicu protiv OŠ Kotoriba dobile su s 2:0 u setovima (25:17, 25:14), a protiv ekipe OŠ Pribislavec izgubile su 2:0 u setovima (9:25, 13:25) te osvojile drugo mjesto u skupini, nakon čega su igrale za 3. mjesto u Županiji  protiv OŠ Mursko Središće. Naša je ekipa odigrala odličnu utakmicu i pobijedila rezultatom 2:0 (25:17, 25:20). Prvo mjesto na turniru osvojila je ekipa OŠ Pribislavec, a 2. mjesto OŠ Belica.

Za ekipu Školskog sportskog društva „Drava“ igrale su: Nika Fabić, Ivona Vučenik, Rika Pahek, Marta Fabić, Sara Kos, Lorena Dokleja, Karla Čmrlec, Dora Čmrlec, Simona Mikulan, Marija Duhović i Lorena Lukša.
Čestitke učenicama na osvojenoj medalji.