Međuškolsko natjecanje učenika u košarci

Autor: Anica Benjak, Suzana Karloci Kvakan, 3. 2. 2017.

Košarkaši naše škole sudjelovali su 31. siječnja 2017. godine na međuškolskom natjecanju u Donjem Kraljevcu uz ekipe iz OŠ Mursko Središće, OŠ Ivanovec, OŠ Kotoriba te ekipu domaćina iz OŠ Donji Kraljevec.
Ekipe su se borile za 2 mjesta koja vode u finalno županijsko natjecanje, a nakon ždrijeba formirane su 2 grupe. U grupi A natjecale su se OŠ Donja Dubrava, OŠ Donji Kraljevec i OŠ Mursko Središće, a u grupi B OŠ Ivanovec i OŠ Kotoriba. Utakmica protiv Murskog Središća završena je rezultatom 31:9, a protiv Donjeg Kraljevca 24:4 te se s dvije uvjerljive pobjede, ekipa naše škole plasirala na finalno županijsko natjecanje koje će se održati 15. veljače 2017. godine u Kotoribi.
Ekipu Školskog sportskog društva «Drava» predstavljali su: Borna Hrašćanec, Antonio Miser, Dominik Balog, Petar Jakupak, Filip Rafael, Luka Čižmešija, Ivan Miser, Stjepan Miser, Vid Krušelj, Franjo Orehovec, Niko Štefić i Damjan Žinić.
Čestitke učenicima i njihovom voditelju profesoru Darku Vargi na izvrsnoj igri i borbenosti.