Najava akcije "Solidarnost na djelu"- petak 21.listopada

Autor: Mihaela Martinčić, 19. 10. 2016.

Obavještavamo mještane Donje Dubrave i Donjeg Vidovca da će se  44. akcija Crvenog križa "Solidarnost na djelu 2016." pod nazivom «Prepoznajmo one kojima je pomoć najpotrebnija» provesti u petak, 21.10.2016. godine od 15 do 17 sati. Akciju provode učenici od 5. do 8. razreda. Prikupljaju se novčana sredstva. Za svaki darovani novac učenici će vam uručiti  bon zahvalnosti s naznakom vrijednosti numeriran i ovjeren žigom GDCK Čakovec. Bonovi zahvalnosti su u apoenima od 5,00 kn.

Unaprijed vam zahvaljujemo na novčanom daru!