Obilježen Europski školski sportski dan u PŠ Donji Vidovec

Autor: Mihaela Martinčić, Damir Dolenec, 4. 10. 2016.

Različitim sportskim aktivnostima obilježen je Europski školski sportski dan u PŠ Donji Vidovec. Sportski dan započet je vježbama razgibavanja demonstracijama pojedinih učenica i učenika iz drugog i četvrtog razreda. Glavni dio aktivnosti obilježile su različite štafetne igre, a najviše uzbuđenja, smijeha i navijanja donio je odabir najbržeg trkača odnosno trkačice po razredima. Tako su titulu najbržih prvašića ove godine osvojili Luka Lukša i Ena Hlišć. U drugom su razredu to Vito Kuzmić i Lara Jakupak. Iz trećeg razreda najbrže su trčali Samuel Matulin i Ana Nestić, a u četvrtom Marko Mlakar i Hana Glavak. Uzbudljiv dan priveden je kraju igrama popularnih graničara.