Dobrodošli u peti razred

Autor: Mihaela Martinčić, 30. 8. 2016.

Prijelaz iz razredne na predmetnu nastavu, odnosno polazak u peti razred jedan je od najuzbudljivijih trenutaka školovanja svakog učenika jer donosi niz promjena i izazova kao što su putovanje autobusom, novi predmeti, novi učitelji, novi prijatelji, nove obveze….
Najčešće pitanje je s kim ću ići u razred? Kako vas više ne bismo držali u neizvjesnosti i da ne odugovlačimo u nastavku pod opširnije pogledajte u kojem ste razredu i tko su vam razredne kolege i kolegice.

5.a 5.b
razrednik: Gašpar Mikulan razrednik: Mladen Žerjav