Višednevna ekskurzija učenika sedmih razreda

Autor: Mihaela Martinčić, Gordana Mirović, 27. 6. 2016.

Učenici sedmih razreda naše škole bili su na „maturalcu“ na otoku Murteru. Putovanje je trajalo četiri dana, od 20. do 24. lipnja 2016. godine. U pratnji svojih razrednica Martine Kovač i Gordane Mirović 27 učenika proživjelo je četiri nezaboravna dana. Posjetili su NP Krka, Sokolarski centar Dubrava te neke od najljepših znamenitosti dalmatinske obale u Šibeniku,  Zadru, Ninu i na otoku Zlarinu. Uz sve ove uzbudljive izlete ostalo je dovoljno vremena i za kupanje, igru, ples i druženje. Stvorena su neka nova prijateljstva, a ona stara još su više očvrsnula. Više o njihovom putovanju saznajte iz fotogalerije.