Održana nacionalna razina natjecanja Čitanjem do zvijezda

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 9. 5. 2022.

Nacionalni projekt za poticanje čitanja i promicanje kulture čitanja Čitanjem do zvijezda i ove je godine za čitačice naše škole i više nego uspješno priveden kraju.
U četvrtak 5. svibnja 2022. godine održana je državna razina natjecanja u kategoriji kviz znanja na kojoj su sudjelovale Magdalena Horvat, 6.b, Marija Šestak, 6.b i Nika Kuzmić, 8.a i od ukupno 48 škola osvojile visoko 12 mjesto na nacionalnoj razini.
U petak, 6. svibnja 2022. godine održana je državna razina natjecanja u kategoriji kreativnog uratka na koju se iz naše škole plasirala učenica Magdalena Horvat iz 6.b koja je osvojila odlično 25 mjesto od ukupno 43 sudionika državne razine natjecanja.

Učenice je za natjecanje pripremala školska knjižničarka Suzana Karloci Kvakan.
Čestitke učenicama na iznimnom uspjehu i uspješnom promicanju čitanja u našoj školi!