VAŽNA OBAVIJEST - početak nastave u 2. polugodištu- ponedjeljak 18. siječnja2021.

Autor: Mihaela Martinčić, 15. 1. 2021.

Poštovani roditelji i učenici,

obavještavamo vas da će nastava, od ponedjeljka, 18.1.2021. biti organizirana sukladno preporukama MZO i Stožera civilne zaštite Međimurske županije.

RAZREDNA NASTAVA – od 1. do 4. razreda

Matična škola u DONJOJ DUBRAVI – nastava  se odvija u školi, u JUTARNJOJ SMJENI od 8 sati.

PŠ DONJI VIDOVEC - realna nastava u školi prema redovnom rasporedu i smjenama s minimalnim odstupanjima radi usklađivanja rasporeda sati. Jutarnja smjena : 1. i 3. razred, popodnevna smjena 2. i 4. razred.
Razrednici će detaljne informacije o konkretnom radu poslati roditeljima u Viber grupe.

PREDMETNA NASTAVA  - od 5. do 8. razreda

Nastava  će se provoditi na daljinu u realnom vremenu prema redovitom rasporedu preko platforme MC Teams.

Za vrijeme održavanja nastave i nadalje se pridržavamo strogih epidemioloških mjera.

Sretno svima😃

Mirjana Ribić