OBAVIJESTI O POČETKU NASTAVE

Autor: Mihaela Martinčić, 3. 9. 2020.

Poštovani roditelji i učenici!

Dobrodošli u školsku godinu 2020./2021. koja počinje u specifičnoj epidemiološkoj situaciji uzrokovanoj  virusom COVID-19  te su  naša ponašanja i postupanja usmjerena na zaštitu zdravlja cjelokupne zajednice. Održavanje razmaka, izbjegavanje tjelesnog kontakta, nošenje zaštitnih maski, pranje i dezinficiranje ruku, prostora i stvari postale su naša svakodnevnica.

Škola postupa u skladu s preporukama i uputama ZZJZ Međimurske županije i Ministarstva znanosti i obrazovanja. Sve informacije i protokole za učenike i roditelje  pravovremeno ćemo objavljivati na našoj mrežnoj stranici.